Müşteri Memnuniyeti | Artika Catering

Müşteri Memnuniyeti

Değerli Müşterilerimiz Artika'da İstek, Öneri, Dilek ve Şikâyetleriniz İçin Nasıl Bir Yol İzleyebilir Siniz?


Artika’da siz değerli müşterilerimize şikâyetin nasıl ve nerede alınacağına dair bilgiyi iletmek istiyoruz.

Erişilebilirlik: Siz değerli müşterilerimiz bizlere 0324 236 00 05 numaralı hattı arayarak telefonla veya e-posta (satis@artikacatering.com) ile veya internet sitesindeki iletişim, öneri ve şikâyet formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Şikâyetlerinizi iletirken; size ulaşabileceğimiz bilgilerinizi, şikâyetinizin tarihini, saatini, yerini, ilini, şikâyetinizin türünü, varsa şikâyetinize ait durumun resmini veya detaylı açıklamalarını yazarsanız uygunsuzluğu giderebilmek ve sistemimizi sürekli iyileştirmek için bizlere fırsat yaratmış olacaksınız.

Artika Toplu Yemek müşterileri için karşılıklı iletişim ortamında hızlı ve özgün çözümler üretmek, şikâyetleri etkili ve verimli bir şekilde ele alarak cevaplandırmak, şikâyetlerin gizliliğini korumak, personel ve müşterilerine müşteri şikâyetlerinin ele alınması konusunun önemini sağlamak için gerekli çalışmaları planlamakta ve uygulamaktadır. Talepler öncelik sırasına, oluşma sıklığına ve ciddiyetine göre durumu araştırmak için her türlü makul çaba sarf edilmektedir. Mümkün olduğunca kısa bir zamanda, şikâyetin etkili bir çözüme ulaştırılmasını amaçlayan bir tarzda konu ele alınmaktadır. Artika, bütün iç ve dış kaynaklı makul çözüm yolları tükenene veya sizlerin memnuniyeti sağlanana kadar şikâyeti izlemektedir.